tüm personelin fotoğrafı

 

JACOBSON GOLF COURSE DESIGN, INC., yeni oyun sahası tasarımlarından ve oluşturulan sahaların mevcut Ana Yenileme Planlamaları ile ilgili tesislere yapılan eklerden başlayarak tüm Golf Sahası Mimarlık aşamalarına hizmet eder. Şirketimiz, taş ocağı, kullanılmayan sahalar ve Donanma Üssü sahaların yeniden geliştirilmesi ve ıslahı ile ilgili olarak yaratıcı tasarım çözümleri geliştirmede olduğu kadar, çevreye duyarlı alanlarda da saha tasarımları konusunda uzmandır. Şirket, aşağıda belirtilen tam kapsamlı tasarım hizmetlerini sunmaktadır: kapsamlı saha planlama, ayrıntılı plan dokümanı hazırlığı, teknik şartname yazılması, teklif formu hazırlığı ve incelenmesi ve sözleşme yönetimi konusunda aktif kalite kontrol yaklaşımı. Bu hizmetler, müşterilerimizin başarılı bir projenin temelinin atılmasına hizmet eden kaliteli bir golf alanı geliştirmesini sağlar.

JACOBSON GOLF COURSE DESIGN INC., kurumumuzun, müşterilerimizin ihtiyaçlarına etkin bir biçimde cevap verecek ve proje ekipleri ile işbirliği oluşturabilecek şekilde yapılandırılmıştır. Şirketin genç ve dinamik ruhu sayesinde eksiksiz kişisel hizmet sağlanır.

Jacobson’un çalışma felsefesi, ekonomik açıdan duyarlı ve sahiplerine ekonomik başarı getirecek klasik sahalar tasarlamaktır.


© 2002 Jacobson Golf Course Design, Inc.